Hotel Brno Slovan
Hotel Slovan ubytování Brno Aktuální počasí mlha
Aktuální počasí
Denní tepl.: 5 °C
Noční tepl.: -4 °C
Vítr: 6 m/s
 
Doporučte tyto stránky:

Hotel Slovan / Brno

Tříhvězdičkový hotel Slovan v centru města Brna je snadno dostupný autem i veřejnou dopravou. Hotel má vlastní garáže (140 míst), které umožňují příchod od vozu rovnou do recepční haly, restaurace a sálů. Autobusy mohou parkovat přímo před hotelovou recepcí.

Brno Hotel Slovan ubytování :
V hotelu Slovan Brno je k dispozici celkem 83 pokojů, k jejichž vybavení mimo jiné patří koupelna s toaletou, satelitní LCD televize(33 programů), přípojka na internet (Wifi a LAN zdarma), trezorek, telefon, fén. V cenách za ubytování je zahrnuta snídaně ve formě buffetu. Ceny jsou včetně DPH.

Pokoje i hotelové chodby jsou vyzdobené originálními obrazy. Barvy pokojů byly určené tak, aby dotvářely atmosféru pokoje s ohledem na charakter denního osvětlení. Pokoje superior, vybavené klimatizací, ledničkou a koupelnou s vanou, přesahují prostorností a výbavou tříhvězdičkovou třídu.

Hotel Slovan ubytování Brno restaurace :
V hotelu Slovan v Brně je hostům k dispozici také restaurace Bugatti, která je místem příjemných setkání již od svého vzniku koncem dvacátých let minulého století. Jaroslav Ježek zde zkomponoval slavný Bugatti step a bílý klavír, na kterém skladbu složil, je dodnes dominantou restaurace. Více jak 150 míst poskytuje zázemí na ranní kávu, pracovní oběd, rodinnou oslavu, firemní setkání, raut nebo ples. Restaurace Bugatti hotelu Slovan v Brně je otevřena denně od 7 do 22 hodin (WiFI zdarma) a nabízí tradiční středoevropskou kuchyni.

Brno Hotel Slovan služby, catering a party servis
:
Garáže hotelu Slovan to je pohodlné parkování s nepřetržitým provozem pro 140 aut v blízkosti centra Brna, hlídané kamerovým systémem, možnost úschovy kol. Internetový koutek v recepční hale zdarma. Hostům je dále k dispozici Kongresový sál (WiFi zdarma), 4 * salonek (WiFi zdarma), biliárová herna, pivnice, kadeřnictví, kosmetický salon, solária, prodejna novin a časopisů, sportovní centrum (spinning + kranking), noční klub, copy centrum a ruční myčka aut. Od vlakového a autobusového nádraží je hotel vzdálen 4 zastávky tramvají č. 1.

Catering a party servis - Organizace rautů, recepcí, číš vína, jednání a zajištění občerstvení v sídle firmy nebo v atraktivních prostorách města Brna a okolí, popřípadě ve stanu kdekoliv podle požadavků klienta. Zajištění moderátorů, překladatelek, hostesek, hudební a umělecké produkce na tyto akce. Zabezpečení slavnostní výzdoby, dopravy, tisku pozvánek, jídelních lístků a jmenovek včetně loga Vaší firmy.

Hotel Brno Slovan Sály - rodinné oslavy a konference:
Pro rodinné oslavy jako jsou svatby, oslavy narozenin, ale i setkání spolužáků  a pro kongresy, semináře, školení a jiné firemní akce od 18 do 200 osob hotel Slovan nabízí Kongresový sál, Zrcadlový sál, salonek Dvoranka, salonek Prezident a salonek 5. patro. Všechny místnosti jsou klimatizované, internet pevná linka + WiFi zdarma. K dispozici je veškerá běžná konferenční technika např. dataprojektor, flipchart, tabule, promítací plátno, CD a DVD přehrávač s reproduktory, televizor atd.

Hotel Slovan byl postavený v roce 1928 ve stylu funkcionalismu podle návrhu světově významného architekta Bohuslava Fuchse a byl vrcholným dílem brněnského stavitele Antonína Müllera. Budova byla citlivě rekonstruována pod dohledem architektky ing. Elišky Mayerové v letech 1998 – 2008.

Hotel Brno Slovan - Služba na recepci je 24 hodinHotel Brno Slovan - Malá zvířátka (psi) mají do hotelu vstup dovolenHotel Brno Slovan - V hotelu je kulečníkHotel Brno Slovan - K hotelu přísluší parkovištěHotel Brno Slovan - disponuje restauracíHotel Brno Slovan -  kadeřnictví - holičství Hotel Brno Slovan -  je k dispozici připojení na internetHotel Brno Slovan - disponuje kavárnouHotel Brno Slovan -  stálá diskotéka - tanec - zábavaHotel Brno Slovan - Televize umožňuje příjem satelitních programůHotel Brno Slovan - Pokoje jsou vybaveny televizoremHotel Brno Slovan - Pokoje jsou vybaveny vlastní koupelnouHotel Brno Slovan - Pokoje jsou vybaveny vlastní toaletouHotel Brno Slovan - na pokojích je telefon